אג'נדה של סט

כשאת קונה בגד לילד אחד, ומחפשת לילד השני, את לא קונה סתם כך מה שבא. לכל אמא יש איזשהו רצון, פצפון אפילו, למצוא פריט לבוש שיתאים וישתלב גם בזה שקנית לראשון.

אם אני כבר מוציאה.. לא חבל? לפחות נמקסם את ההנאה.

 

וזו האג'נדה שלי.

לאפשר לך למקסם את ההנאה של הלבשת הילדים המתוקים האלו, ולהפוך את המראה שלהם לדבש. כשאני חושבת על דגם חדש, אני מסתכלת על כל הסט יחד ועל כל דגם בנפרד, וחושבת אם הוא היה נקנה בפני עצמו או לא.

ואם הוא משתלב יפה מספיק אחד עם השני.

 

כשאני מעצבת את הדגם, הוא חייב להיות הכי אופנתי ומעודכן שיש. באג'נדה שלי – אם את עושה משהו, תעשי אותו הכי טוב שאת יכולה! לכן הבדים יהיו באיכות מעולה, ייבדקו לפחות שלוש פעמים בכביסה, ובד שאני מסופקת לגביו – ימצא את עצמו בחוץ.  טווינסט זו נבחרת.

 

הדבר שאני הכי אוהבת בטווינסט, אלו הלקוחות היקרים!

הלקוחות שלי הם ילדים מקסימים, שיהנו וישמחו להתלבש יפה. ומרגש אותי להיות השליחה. אחד הדברים שעומדים לנגד עיני הוא מראה הבגד בעיני הילד, והכי! זו הנוחות. אני מוודאת על כל דגם ודגם שקל להלביש אותו, להעביר יד בשרוול וראש בצווואר בנוחות מספקת. שהבד שנוגע בגוף יהיה נעים, וכל זאת יבוא בשילוב של יופי וסטייל. כי בגד בשביל ילד הוא לא רק בגד, הוא תוספת של בטחון עצמי. (שששש.. גם להורים)

 

החזון שלי הוא להביא את טוווינסט לכל בית שחשוב לילדים שם להתלבש בסטייל. לייצר הרבה מאד דוגמאות בעונה, כדי שיהיה לך מבחר אדיר במחיר סביר מתוך ידיעה שכל בגד שתבחרי ישמש אותך בנאמנות.

שלך,

חני

השארת תגובה

אשמח שתגיבי, את צריכה רק להתחבר כדי שתוכלי להגיב.